Kan inte nå servern
 
326 föremål
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
5d
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
2 tim 57m
Allan Egnell, En karoliner i strid.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
1 tim 9m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 1 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 2 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 23 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, skärp, "Triangle leather belt".
3d
Bottega Veneta, skärp, "Triangle leather belt".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, brosch, 1960.
55m 23s
Christian Dior, brosch, 1960.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
2d 3 tim
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
5d 3 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
29 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
2d 1 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.