Kan inte nå servern
 
224 föremål
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
18 tim 5m
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska.
19 tim 59m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 18 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
16 tim 29m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d 22 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
3d 22 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
6d 20 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 19 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d 21 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
23 tim 1m
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
2d 22 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 18 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
23 tim 25m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.