Kan inte nå servern
 
155 föremål
Skänk, 1800-tal.
5d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 20 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 20 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 23 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4d 22 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
1d 15 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
1d 13 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
4d 21 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
4d 22 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
4d 21 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
19 tim 2m
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.