Kan inte nå servern
 
940 föremål
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
2d 5 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
2d 2 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
2d 6 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 3 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 2 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 5 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
4d 4 tim
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 3 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 2 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
3d 1 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
4 tim 19m
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 3 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
3d 5 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
3d 2 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
3d 1 tim
"Geographisk Delineation".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 2 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
3d 5 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 275 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 4 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
3d 3 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Påskön".
4d 1 tim
Carl Johan De Geer, "Påskön".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, Reason for Living.
3d 2 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
3d 1 tim
Bengt Lindström, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 1 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 2 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Fogelin, Interiör med piano.
3d 3 tim
Anders Fogelin, Interiör med piano.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
3d 3 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
4d 2 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.