Kan inte nå servern
 
882 föremål
Hermès, handskar, storlek 8.
2d
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 21 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 21 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
3d 22 tim
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 21 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 20 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
2d 19 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
3d 21 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
6d
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
3d
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
2d 21 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
2d 19 tim
"Geographisk Delineation".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 21 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
2d 22 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Påskön".
3d 19 tim
Carl Johan De Geer, "Påskön".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, Reason for Living.
2d 20 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
2d 19 tim
Bengt Lindström, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 19 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 20 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Fogelin, Interiör med piano.
2d 21 tim
Anders Fogelin, Interiör med piano.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
2d 21 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
3d 21 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, "Akayism".
5d 22 tim
AKAY, "Akayism".
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
2d 19 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
3d 20 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
19 tim 58m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 19 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
5d 21 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.