Kan inte nå servern
 
850 föremål
Mulberry, plånbok.
4d 8 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
1d 6 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 7 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
4d 7 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
1d 6 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
7 tim 2m
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 5 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, brosch, 1960.
2d 7 tim
Christian Dior, brosch, 1960.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
5d 6 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 7 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 5 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
5d 3 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
2d 7 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
5 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
7 tim 4m
Collier, silver, folkdräktsmycke.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
2d 8 tim
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
4d 9 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
1d 6 tim
"Geographisk Delineation".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
7 tim 12m
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 6 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
5d 3 tim
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
5d 5 tim
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
1d 6 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
5d 7 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
5d 6 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
1d 9 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Goat".
1d 9 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Goat".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
5d 5 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.