830 föremål
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
2d 18 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
4d 15 tim
Makode Linde, "Gustav V".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
3d 18 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
4d 13 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
5d 10 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
5d 10 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
20 tim 27m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
18 tim 17m
Mulberry, väska, "Annie".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 12 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
19 tim 19m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
5d 10 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander,  "Potatis & hand".
15 tim 49m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
2d 17 tim
Ring 18K guld med månsten.
4 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 17 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fendi, väska.
15 tim 59m
Fendi, väska.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
15 tim 47m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
3d 19 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK