850 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
5 tim 38m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
1d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
9 tim 48m
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
7 tim 2m
Elin Källman, "Lola".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
3d 5 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
4d 8 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
9 tim 2m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 7 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
1d 8 tim
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, filt.
9 tim 32m
Burberry, filt.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 7 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
1d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
4d 6 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Interiör med dukat bord.
5d 4 tim
Interiör med dukat bord.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Maxis in Miami".
1d 5 tim
3 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 6 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 7 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK