850 föremål
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
2d 19 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
3d 22 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
3d 20 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Interiör med dukat bord.
4d 18 tim
Interiör med dukat bord.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Maxis in Miami".
19 tim 45m
3 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Marocko, ca 250 x 170 cm.
1d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
20 tim 49m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
2d 20 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
4d 16 tim
Jakob Kulle, På gården.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
5d 15 tim
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 22 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
22 tim 41m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK