940 föremål
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 5 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 5 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
2d 5 tim
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 5 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Andreas Kock, "Poledancing".
2d 5 tim
Andreas Kock, "Poledancing".
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
2d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
2d 5 tim
1 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 340 x 242 cm.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Elin Källman, "Lola".
2d 5 tim
Elin Källman, "Lola".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
2d 6 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
2d 6 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
2d 6 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 6 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d 6 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 7 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 7 tim
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
2d 7 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 7 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
2d 8 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 8 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, filt.
2d 8 tim
Burberry, filt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, 47 mm.
2d 8 tim
Fickur, 47 mm.
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
2d 8 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 8 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 9 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 9 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
2d 9 tim
30 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta, Keshan, ca 316 x 196 cm.
2d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
2d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 3 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, resegarderob.
3d 3 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
3d 3 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
3d 4 tim
"Geographisk Delineation".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PG Thelander,  "Potatis & hand".
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK