Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
302 föremål
Burberry, weekendbag.
4d 14 tim
Burberry, weekendbag.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vikskärm, Kina, omkring 1900.
14 tim 50m
Vikskärm, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 950 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
5d 13 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 14 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier armband 18K vitguld "Love".
2d 13 tim
Cartier armband 18K vitguld "Love".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
5d 11 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
1d 15 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
4d 14 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
5d 9 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 14 tim
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
16 tim 44m
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
5d 11 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Per B. Sundberg, Utan titel.
1d 13 tim
Per B. Sundberg, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.