72 föremål
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
1d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
2d
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, resegarderob.
3d 22 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Kesselmar.
2d 3 tim
Per Kesselmar.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 23 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK