Kan inte nå servern
 
101 föremål
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 3 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Salvador Dalí, efter., kakelplattor, ett par.
3d
Salvador Dalí, efter., kakelplattor, ett par.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 4 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
3 tim 27m
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
1d 1 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 23 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, resegarderob.
2d 23 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Kesselmar.
1d 4 tim
Per Kesselmar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 3 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
1d 3 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
1d 1 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 3 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
4d 3 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 3 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 2 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
22 tim 25m
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Bordslampa, omkring år 1900.
4d
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 4 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 150 EUR
Utropspris
800 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 3 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
111 EUR
Utropspris
300 EUR
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
4 tim 49m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 23 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
6d 23 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 2 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 2 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, väska, "Sac Evelyne 29", 2015.
5d
Hermès, väska, "Sac Evelyne 29", 2015.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.