Kan inte nå servern
 
108 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 1 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 5 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar.
2d 5 tim
Per Kesselmar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
7d 4 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Päivi Lempinen, Tält.
1d 23 tim
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
2d
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
1d 4 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Céline, resegarderob.
4d
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
5d 5 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
5d 5 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 5 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
2d 3 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 6 tim
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
2d 4 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
5 tim 6m
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 3 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 3 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
2d 2 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.