81 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 20 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
20 tim 41m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 22 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
3d
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
6d
Arne Jones, Vit relief.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 23 tim
Arne Jones, Vit relief.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
2d
Max Ernst, "Oiseau vierge".
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
4d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
5d
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK