Kan inte nå servern
 
93 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
7d 2 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 1 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 21 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
21 tim 9m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
4d 23 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 1 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2 tim 29m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Ernst Billgren, Utan titel.
2d
Ernst Billgren, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
23 tim 1m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
3d 1 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
2 tim 53m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
2d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.