106 föremål
Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
2 tim 50m
Anders Zorn, "Sommar".
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
23 tim 4m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
23 tim 58m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 2 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 22 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 21 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK