Kan inte nå servern
 
101 föremål
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 1 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
1 150 EUR
Utropspris
800 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 2 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
2 tim 29m
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
1d
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
4d 2 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 2 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
3 tim 51m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 2 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
6d 22 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 2 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Arne Jones, Vit relief.
1d
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, resegarderob.
2d 22 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft.
4d
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
21 tim 27m
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Per Kesselmar.
1d 3 tim
Per Kesselmar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
1d 2 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 3 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 23 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 22 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 22 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.