79 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
690 EUR
Utropspris
800 EUR
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
4d
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
19 tim 30m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
3d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 21 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 23 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
1d 19 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 22 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 22 tim
Arne Jones, Vit relief.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK