Kan inte nå servern
 
170 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
19 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 15 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 13 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 19 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.