Kan inte nå servern
 
168 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
29m 21s
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
35m 21s
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
Aktuellt bud
6 110 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
37m 21s
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
4d
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.