79 föremål
Diadem silver och paste.
2d 22 tim
Diadem silver och paste.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
1d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
3d
1 700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
3d 21 tim
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
3d
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 23 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d
Gucci, väska.
350 EUR
Utropspris
600 EUR