Kan inte nå servern
 
186 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
1d
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1d
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
5d
Georg Jensen, cigarrettask, silver, 1915-19.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
5d
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
2 tim 50m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
1d
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.