Kan inte nå servern
 
36 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 15m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 2 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
4d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 1 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
5d
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 22 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
21 tim 1m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.