Kan inte nå servern
 
36 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
22 tim 34m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
6d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 23 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
6d
Arne Jones, "Yin-Yang kolonn".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
5d 1 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 2 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
22 tim 48m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 3 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.