Kan inte nå servern
 
36 föremål
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
21 tim 39m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 22 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
5d
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 1 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 53m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 2 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
3d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.