32 föremål
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 4 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 7 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
6d 5 tim
Petter Zennström, "Två".
888 SEK
Utropspris
10 000 SEK