Kan inte nå servern
 
77 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
21 tim 57m
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 19 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
4d 17 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
18 tim 7m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d 20 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K guld med prinsesslipad diamant.
15m 55s
Ring 18K guld med prinsesslipad diamant.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 20 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
1d 22 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.