Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
79 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 21 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
5d 19 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
1d 20 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d 22 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
4d 3 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d 22 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
3d 1 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.