Kan inte nå servern
 
35 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
19 tim 39m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 20 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 23 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
19 tim 53m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.