Kan inte nå servern
 
76 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 5 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
4d 3 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
8 tim 31m
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
1d 9 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
1d 7 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 11 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
4 tim 41m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 7 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.