28 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 18 tim
21 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
5d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
5d 20 tim
Petter Zennström, "Två".
888 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
2d 20 tim
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 22 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK