27 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
4d
37 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
3d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 22 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
3d 2 tim
Petter Zennström, "Två".
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
2 tim 39m
21 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 3 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
6d
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK