32 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
4d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK