32 föremål
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3d
37 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 22 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
2d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d 1 tim
Petter Zennström, "Två".
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
1d 3 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK