Kan inte nå servern
 
78 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 5 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
5d 3 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 11 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d 6 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d 6 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
2d 9 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
1d 4 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 8 tim
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.