33 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
4d
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
3d
1 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 21 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
1d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK