36 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
3 tim 37m
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
3 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 4 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
4d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 8 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK