30 föremål
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
5d 1 tim
Petter Zennström, "Två".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
5d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
29m 19s
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d
33 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
2d 2 tim
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK