Kan inte nå servern
 
73 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
27m 10s
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 21 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
3d 19 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
23 tim 13m
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 3 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
1d 1 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
23 tim 5m
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.