Kan inte nå servern
 
30 föremål
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
6d
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
740 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
6d 22 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 1 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
5d 21 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
3d 21 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.