Kan inte nå servern
 
62 föremål
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
5d
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 2 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
4d
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.