Kan inte nå servern
 
28 föremål
Ljuskrona, för fyra ljus, 1800-tal, Louis XVI-stil.
2d
Ljuskrona, för fyra ljus, 1800-tal, Louis XVI-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
6d 3 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
59m 21s
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
6d
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1d 6 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d 5 tim
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.