Kan inte nå servern
 
27 föremål
Louis Vuitton, resegarderob.
4 tim 35m
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
6d 6 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1d 10 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d 9 tim
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.