Kan inte nå servern
 
45 föremål
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
22 tim 39m
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 19 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
4d 23 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
2d 23 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
2 tim 15m
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
6d 19 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma GM", 2010.
6d
Louis Vuitton, väska, "Alma GM", 2010.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Halo".
2d
Louis Vuitton, väska, "Halo".
Aktuellt bud
550 EUR
Utropspris
650 EUR
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
3d 23 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.