Kan inte nå servern
 
57 föremål
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 20 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
3d 18 tim
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.