Kan inte nå servern
 
68 föremål
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
30m
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 500 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1 tim 8m
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 21 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.