Kan inte nå servern
 
68 föremål
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
3 tim 1m
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 150 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
3 tim 39m
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.