Kan inte nå servern
 
68 föremål
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
3 tim 35m
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.