Kan inte nå servern
 
45 föremål
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
4d 4 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 4 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 23 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6 tim 34m
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
6d 23 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
3d 3 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
1d 2 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.