Kan inte nå servern
 
69 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 3 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
1d
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
Aktuellt bud
6 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
7 tim 1m
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ljuskrona, för fyra ljus, 1800-tal, Louis XVI-stil.
1d
Ljuskrona, för fyra ljus, 1800-tal, Louis XVI-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.