67 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
4d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
17m 28s
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK