Kan inte nå servern
 
62 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
5d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1 tim
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.