Kan inte nå servern
 
96 föremål
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
1d 6 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
6d
Catti Åsélius Lidbeck, skålfat, 2002.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 4 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.