Kan inte nå servern
 
68 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
3d
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
1d
Bertil Vallien, unik skål, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
5d 3 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.