Kan inte nå servern
 
521 föremål
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 7 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
4 tim 17m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3 tim 19m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 2 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 3 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 6 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 3 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 3 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
1d
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
1d 2 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stol, allmoge.
2 tim 37m
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 tim 51m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
4d 5 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 6 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 2 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 5 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
1d 4 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
4d 4 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
5d
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.