Kan inte nå servern
 
440 föremål
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 17 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d 17 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
15 tim 33m
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 15 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 16 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.