Kan inte nå servern
 
464 föremål
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
7d 15 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
16 tim 58m
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 16 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, plånbok.
7d 15 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 17 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
4d 14 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4d 14 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 14 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 16 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
2d 13 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.