440 föremål
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 19 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 17 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
18 tim 18m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
18 tim 22m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
19 tim 6m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
17 tim 38m
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
2d 20 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 21 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 15 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 19 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
21 tim 18m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21 tim 8m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
2d 20 tim
Tapio Soukka, Komposition.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
20 tim 40m
Teemu Korpela, Modellstudie.
350 EUR
Utropspris
500 EUR