Kan inte nå servern
 
521 föremål
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
1d
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
Aktuellt bud
6 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 2 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
3 tim 30m
Matta, Täbris, ca 373x 286 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
3d 4 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
6 tim 10m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Mulberry, plånbok.
1d
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
2d 5 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d 4 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
23 tim 56m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Orvo Raatikainen, Tvätt på stranden.
7d
Orvo Raatikainen, Tvätt på stranden.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
400 EUR
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 3 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 4 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 4 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 4 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d 3 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
4d 6 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.