Kan inte nå servern
 
122 föremål
Anders Zorn, "Byst".
5d
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
5d
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
500 EUR
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
4d
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
Aktuellt bud
1 650 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
7d
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
3d
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
820 EUR
Utropspris
800 EUR
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
23 tim 19m
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
1d 18 tim
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 20 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 21 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, "AMP", Normann Copenhagen.
7d
Takkrona, "AMP", Normann Copenhagen.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 22 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
1 tim 11m
Taklampa, Italien, samtida.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.