70 föremål
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d 3 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Kina 1900-tal.
1d
Rökelsekar Kina 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
23m 44s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK