Kan inte nå servern
 
1323 föremål
Sven Lidberg, Flanörer.
3d 3 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
3m 22s
Axel Sjöberg, "Roslagslandskap".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 3 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 tim 25m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
37m 22s
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.