Kan inte nå servern
 
1226 föremål
Bord, 1900-tal.
8 tim 42m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
8 tim 54m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
3 tim 36m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
1d 5 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
1d 3 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
8 tim 40m
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
1d 8 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 345 x 245 cm.
1d 4 tim
Matta, Keshan, ca 345 x 245 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hans Arnold, Turistbuss.
1d 2 tim
Hans Arnold, Turistbuss.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 3 tim
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 8 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d 8 tim
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KG Bejemark, Trana.
7 tim 26m
KG Bejemark, Trana.
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
6 tim 22m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
1d 8 tim
Uno Vallman, Fiskeläge.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.