Kan inte nå servern
 
1382 föremål
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
1d 5 tim
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 5 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 8 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
5 tim 23m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 4 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
5 tim 39m
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Mårten Andersson, "Serenad".
3 tim 27m
Mårten Andersson, "Serenad".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 5 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Lars Gynning, "composition".
1d 9 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
6 tim 27m
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 6 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
6 tim 5m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5 tim 59m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
3 tim 23m
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
3d 8 tim
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 7 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
3d 7 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
2d 7 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
1d 7 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
6 tim 7m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
3d 4 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Armband, platina med elva briljantslipade diamanter.
4d
Armband, platina med elva briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
11 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
4d 5 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 6 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.