Kan inte nå servern
 
1287 föremål
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
21 tim 56m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
20 tim 4m
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
19 tim 42m
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 18 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Fabian Lundqvist, utan titel.
3d 18 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
19 tim 58m
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
2d 18 tim
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
3d 14 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Harald Wiberg, Sträckande änder.
19 tim 10m
Harald Wiberg, Sträckande änder.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 19 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
19 tim 6m
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
4d 18 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 19 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 18 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 18 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.