Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
486 föremål
Skrin, Kalix, daterat 1836.
5d 7 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 7 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
5d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 8 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
6d 1 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
6d 1 tim
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 1 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
6d 1 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
6d 2 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 3 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 3 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
6d 4 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
6d 4 tim
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.