Kan inte nå servern
 
322 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 12 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 12 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.