Kan inte nå servern
 
329 föremål
Uno Vallman, utan titel.
6d 4 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 5 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 5 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 5 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
710 EUR
Utropspris
800 EUR
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 6 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.