491 föremål
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
3d 22 tim
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 22 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
3d 23 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
3d 23 tim
Tapio Soukka, Komposition.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
3d 23 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
4d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
4d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
4d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
4d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
4d 17 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 19 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 19 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 19 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 19 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 20 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
4d 21 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
140 EUR
Utropspris
250 EUR