38 föremål
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3 tim 4m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3 tim 42m
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
4 tim 56m
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5 tim 12m
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6 tim 30m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6 tim 36m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 2 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 3 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 3 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 6 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 4 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 7 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 4 tim
Sideboard, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK