Kan inte nå servern
 
70 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 22 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 21 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
1d 22 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
7d
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
2d 22 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.