167 föremål
Spegel, 1930-40-tal.
4 tim 43m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 8 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 5 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK