170 föremål
Dunhill, portfölj.
1d 12 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
10 tim 31m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 8 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
11 tim 41m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
10 tim 39m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK